0216 574 68 68

Biz kimiz?

DOST Bilişim, 1991 yılında İstanbul’da, LAN, WAN ve internet teknolojileri konularında danışmanlık, sistem kurulumu ve tedarikçi firma olarak piyasadaki yerini almıştır. Kurulduğu andan itibaren, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımıyla büyük çaplı projelere imza atmış, her geçen gün gelişen teknolojinin yakın takipçisi olmuştur.

Sistem desteği ve projelendirmeleri konusunda, dünyada tanınan ve kendi alanında üst sıralarda yer almış ürün ve firmaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmıştır. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile müşterilerine tam sistem çözümleri sunarak aynı anda müşteri portföyünü de büyütmüştür. İlerleyen piyasa şartlarının firma içine adaptasyonu ve artan taleplerin anında karşılanabilmesi için, yeni şirketler kurarak zaman içerisinde DOST Bilişim haline gelmiştir.

Dünya üzerinde kabul görmüş kalitede hizmet anlayışını kendisine hedef olarak benimseyen yapısı, şirketin ve çalışanların Misyonu ve Vizyonu haline gelmiştir. Halen, Network ve Bilişim teknolojilerinde Çözüm odaklı, ucuz ve kaliteli malzemelerin müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunulmasında lider kuruluşlar arasındaki yerini korumaktadır. DOST Bilişim olarak siz değerli misafirlerimizi de müşteri portföyümüzde görmekten gurur duyacağız.

 

 

 

Neredeyiz?

Değirmenyolu Cd. Birman İş Merkezi No: 23/14
34752 İçerenköy - Ataşehir
İSTANBUL

Bize Ulaşın

Telefon: +90 (216) 574 68 68
Email: sirket@dost.com.tr