• Güvenlik Çözümleri

  • Network Teknolojileri

  • Depolama

  • Sistem Entegrasyonu

  • Kablolama Ve Alt Yapı

Copyright 2017 - Dost Grup © 2015 Tum haklari saklidir. Dost Grup tarafindan hazirlanmistir.

     Linux Uygulamaları

Dost Bilişim 1995 yılından beri müşterileri için Linux çözümleri kurmaktadır. Dost Bilişim kurulduğu günden beri açık kaynak kodlu yazılımları desteklemiş ve teşvik etmiştir.

  Güvenlik Çözümleri

Bilgi çalmaya yönelik uygulamalar konusunda her geçen gün daha büyük tehditlerle karşılaşılmaktadır. Güvenlik artık ağ tabanlı olmaktan çıktığı için uçtan uca güvenlik çözümleriyle önlem almak vazgeçilmez bir gereklilik olmuştur.

    Kablolama Ve Alt Yapı

DOST BİLİŞİM olarak, altyapı ve kablolama hizmetlerimiz ile hedeflediğimiz amaç, kurumlardaki bilgi sistemleri altyapısının düzenli ve performanslı çalışmasını temin etmektir.

 
 Mobil Veri İletişim
GSM bir mobil telefon sistemidir ve bu sistemde kullanılan cihazın; taşındığı yeri kullandığı alanı, niteliğini ve adını belirlemez GSM teknolojisi ile çalışan ve elde, cepte veya çantada taşınan çeşitli ebatlardaki telefonlar olduğu gibi, çeşitli kara nakil vasıtalarına monte edilebilen araç telefonları da vardır.

Server Donanım ve Yazılım

Server bilgisayar ağlarında diğer ağ bileşenlerinin erişebileceği, kullanımına ve paylaşımına açık kaynakları barındıran bilgisayar birimi.Bir ağda birden fazla sunucu birim bulunabilir. Karşıtı istemci'dir.Paylaşımlı barındırmada bir sunucuda birden fazla alan barındırılabilir.Yazılım, değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.

Arama

f t g m